MEMLEKETİMİZİN İNSANI İÇİN, İSTİHDAM KAPISIDIR İTTİFAK!

Çalışanlarını değişimin kapısını aralayacak en değerli kıymeti olarak gören İttifak Holding, memleketimizin insanı için istihdam kapısı olmuştur.

BİRLİK VE BERABERLİK KAPISIDIR İTTİFAK!

İttifak Holding 26 yıl önce küçük birikimlerin bir araya gelerek büyük bir sermayeye dönüşmesi düşüncesiyle ortaya çıkmış, binlerce ortağı ve tamamı halka açık sermaye yapısı ile ismine yaraşır bir “İttifak” kapısı olmuştur.

DEĞER ÜRETEN, ZENGİNLİK KAPISIDIR İTTİFAK!

Bir nakkaş titizliğiyle hiç durmadan çalışarak, tüm paydaşlarına daha yüksek sosyal ve iktisadi değer kazandırmayı hedefleyen, zenginlik kapısıdır İttifak.

KÖKLERİNE BAĞLI, YENİLİKLERE AÇIK, DOST KAPISIDIR İTTİFAK!

Geleceğe yeni kapılar açarken, geçmişin değerlerini asla göz ardı etmeyen İttifak Holding, dayanışma ve paylaşımı esas alan bir dostluk kapısıdır.

ALIN TERİ İLE İNŞA EDİLEN, BEREKET KAPISIDIR İTTİFAK!

Alın terinin kıymetini bilen İttifak Holding, 26 yıldır yatırımcıları, pay sahipleri, iş ortakları ve çalışanları için bir bereket kapısı olmuştur.

BASIN BÜLTENLERİ

İttifak Holding’e İç Denetim Farkındalık Ödülü 03.06.2015

Dünya çapında 180 binden fazla üyesi bulunan Uluslararası İç Denetçiler Enstitüsü’nün (IIA) Türkiye’deki temsilcisi olan TİDE’nin “Farkındalık Ayı” etkinlikleri kapsamında Feriye Sarayı’nda “Farkındalık Ödül Töreni” düzenlendi.

İttifak Holding, bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen törende “İç Denetim Farkındalık Ödülü” aldı.

Türkiye’deki iç denetim uygulamalarının uluslararası standartlara kavuşmasına, iç denetim mesleğinin gelişmesine katkıda bulunan kişi ve kuruluşların ödül aldığı törende, İttifak Holding denetim faaliyetlerini uluslararası standartlarda uygulayan ve iç denetim mesleğinin önemi konusunda farkındalık yaratan şirket olarak gösterildi ve "İç Denetim Farkındalık Ödülü"ne layık görüldü. Ödülü İttifak Holding adına İç Denetim Direktörü Murat Çakırkaya, TİDE Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Menteş Albayrak’ın elinden aldı. Faaliyet gösterdiği sektörlerde birçok yeniliğe öncülük eden İttifak Holding, iç denetim alanındaki çalışmalarını bu önemli ödül ile taçlandırmış oldu.

2014 yılı içerisinde dünyanın önde gelen eğitim ve danışmanlık şirketlerinden Ernst&Young danışmanlığında gerçekleştirilen çalışmalarda “İç Denetim Kalite Güvence Değerlemesi”nin yanı sıra holding şirketlerinin “Kurumsal Risk Yönetim Raporları” da oluşturuldu.

Uluslararası İç Denetim Enstitüsü’ne (IIA) göre İç Denetim (İD) faaliyetlerinin en az beş yılda bir dış kalite değerlendirme incelemesine tabi tutulması gerekmektedir. Bu bağlamda, İttifak Holding, bağımsız bir kalite değerlendirmesinden geçmiş ve iç denetim uygulamalarının uluslararası standartlara uygun olduğu teyit edilmiştir. Alınan bu referans sayesinde İttifak Holding İç Denetim faaliyetleri için 5 yıl süreyle “Uluslararası İç Denetim Mesleki Uygulama Standartlarına Uygundur” ibaresinin kullanılmasına hak kazanmıştır. 

 Bülten ve görselleri indirmek için tıklayınız.