MEMLEKETİMİZİN İNSANI İÇİN, İSTİHDAM KAPISIDIR İTTİFAK!

Çalışanlarını değişimin kapısını aralayacak en değerli kıymeti olarak gören İttifak Holding, memleketimizin insanı için istihdam kapısı olmuştur.

BİRLİK VE BERABERLİK KAPISIDIR İTTİFAK!

İttifak Holding 26 yıl önce küçük birikimlerin bir araya gelerek büyük bir sermayeye dönüşmesi düşüncesiyle ortaya çıkmış, binlerce ortağı ve tamamı halka açık sermaye yapısı ile ismine yaraşır bir “İttifak” kapısı olmuştur.

DEĞER ÜRETEN, ZENGİNLİK KAPISIDIR İTTİFAK!

Bir nakkaş titizliğiyle hiç durmadan çalışarak, tüm paydaşlarına daha yüksek sosyal ve iktisadi değer kazandırmayı hedefleyen, zenginlik kapısıdır İttifak.

KÖKLERİNE BAĞLI, YENİLİKLERE AÇIK, DOST KAPISIDIR İTTİFAK!

Geleceğe yeni kapılar açarken, geçmişin değerlerini asla göz ardı etmeyen İttifak Holding, dayanışma ve paylaşımı esas alan bir dostluk kapısıdır.

ALIN TERİ İLE İNŞA EDİLEN, BEREKET KAPISIDIR İTTİFAK!

Alın terinin kıymetini bilen İttifak Holding, 26 yıldır yatırımcıları, pay sahipleri, iş ortakları ve çalışanları için bir bereket kapısı olmuştur.

BASIN BÜLTENLERİ

Adese ve Selva Gıda Konya’nın En Değerli Markaları Arasında 11.09.2015

Marketing Türkiye Dergisi tarafından Konya’da bu yıl ikincisi düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi etkinliğinde açıklanan araştırma sonuçlarına göre Adese ve Selva Gıda, “Konya’nın En Değerli Markaları” arasında yer aldı.

Marketing Türkiye'nin "İnovasyon, Teknoloji ve Finansal Enstrümanlar" temasıyla Anadolu'da başlattığı interaktif pazarlama zirvesinin üçüncü durağı Konya oldu. "İnovasyon, Teknoloji ve Finansal Enstrümanlarla Anadolu Yarına Hazırlanıyor" temasıyla gerçekleştirilen etkinlikte Konyalı pazarlama ve reklam profesyonelleri ve iş adamları bir araya geldi. Etkinlikte; "Değişen Ekonomik Koşullarda Yenilikçi ve Alternatif Finansal Çözümler", "İşletmeler İçin İşleyen Bir İnovasyon Kültürü Yaratmak", "Yeni İş Süreçleri, Yeni Üretim Modelleri", "İnternet Reklamcılığında Yeni ve Etkili İş Yapış Biçimleri Nelerdir, Nasıl Kullanmalısınız", "Duygusal Pazarlama ve İnsanlaşan Markalar" konularında, profesyoneller tarafından sunum ve değerlendirmeler yapıldı.

Dedeman Otel'de düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin finalinde, Marketing Türkiye Dergisi'nin Akademetre ile birlikte yaptığı "Konya İtibar ve Marka Değer Performansı Araştırması”nın sonuçları da açıklandı. Akademetre tarafından, Konya'daki vatandaşlara Konya denilince akla gelen markalar soruldu ve böylece Konya'nın öne çıkan en değerli markaları belirlenmiş oldu. Buna göre İttifak Holding markalarından Adese ve Selva Gıda, “Konya’nın En Değerli Markaları” arasında yer alarak başarılarını bir kez daha tescillemiş oldu. Konya’nın en değerli markaları arasında yer alan Adese adına ödülü, Kurumsal İletişim Müdürü Salih Yılmaz, Selva Gıda adına da Pazarlama Müdürü Hatice Küçükhemek aldı.

 Bülten ve görselleri indirmek için tıklayınız.