SAATLERİMİZİ GELECEGE KURDUK

Tıkır tıkır işleyen saat misali, doğru strateji ve taktikler ve de kadim değerlerimizin rehberliğinde, geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

ZAMAN GEÇTİKÇE YAŞAYAN NE VARSA, SÜRDÜRÜLEBİLİR OLAN ODUR 

Sürdürülebilir rekabetçi üstünlükler üzerinde çalışıyor, mevcut işlerimizi geliştiren ve büyüten yatırımlarla sürdürülebilir katma değer yaratmaya devam ediyoruz.

ZAMAN, İÇİNDEKİ HERŞEYİ, İÇİNDE YAŞAYANLARA EMANET EDER

Zamanın ruhunu doğru okuyan, bunu ilke ve prensipleriyle birleştiren İttifak Holding, yürüttüğü her süreçte, zamanın hediye ettiği yenilikleri kendine yoldaş ediniyor. İttifak Holding verimliliğin, idealleri olanların vakitle kurdukları büyük ittifakla deveran ettiğini bilerek, kendine yeni yollar açıyor.
 

 

KUSURSUZ İŞLEYEN MEKANİZMA

İştirakçi, tedarikçi, çalışan ve yatırımcılarımızla tıpkı saat gibi kesintisiz çalışıyoruz. Türkiye için yeni yatırımlar yapıyor, memleketimiz insanı için istihdam kapısı oluyoruz. 27 yıldır, en küçük parçamızın dahi önemli olduğu bilinci ile birlik olmanın gücünü kanıtlıyoruz.
 

 

BASIN BÜLTENLERİ

İttifak Holding’den ‘Bayrak As’ Kampanyasına Destek 03.09.2015

Konya Gazeteciler Cemiyeti ve Konya Basın Konseyi öncülüğünde Konya’da başlatılan ‘Bayrak As’ kampanyasını İttifak Holding de tüm şirketleri ile  destekliyor.

Milli maçların Konya’da oynanmasının da etkisi ile ‘Bayrak As’ kampanyası büyük ilgi görüyor.

Son dönemde ülke genelinde yaşanan gelişmelere dikkat çekmek amacıyla Konya’da ‘Bayrak As’ kampanyası başlatıldı. Konya’nın ileri gelen kurum ve kuruluşlarının öncülüğünde başlatılan kampanyaya özel sektörden de ilgi büyük oldu. İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz da İttifak Holding olarak tüm şirketleriyle kampanyaya destek verdiklerini söyledi.

Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü ve MÜSİAD Konya Şubesi Başkanı Lütfi Şimşek tarafından tüm Konyalı iş yerlerine bayrak asılması yönünde yapılan çağrıyı desteklediklerini belirten Korkmaz, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu: “Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor dönemde ihtiyacımız olan şey, ortak duygu ve değerler etrafında birbirimize kenetlenerek birlik olmaktır. Bayrağımız, bu topraklar üzerinde yaşayan herkesi bir çatı altına toplayan ortak değerimizdir. Ülke olarak barış ve huzur ortamının tesisi için teröre karşı dik duruşumuzu göstermemiz gerekiyor. Milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde milli maçların da Konya’da oynanacak olması nedeniyle tüm şirketlerimizi ay yıldızlı bayrağımızla donatıyoruz. Sesimizi ulaştırabildiğimiz herkesi, milli birlik ve beraberliğimiz için başlatılan bu çağrıya destek vermeye davet ediyorum. Bu vesile ile vatanı uğruna canlarını veren tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, başta aileleri olmak üzere aziz milletimize baş sağlığı diliyorum.”

 Bülten ve görselleri indirmek için tıklayınız.