MEMLEKETİMİZİN İNSANI İÇİN, İSTİHDAM KAPISIDIR İTTİFAK!

Çalışanlarını değişimin kapısını aralayacak en değerli kıymeti olarak gören İttifak Holding, memleketimizin insanı için istihdam kapısı olmuştur.

BİRLİK VE BERABERLİK KAPISIDIR İTTİFAK!

İttifak Holding 26 yıl önce küçük birikimlerin bir araya gelerek büyük bir sermayeye dönüşmesi düşüncesiyle ortaya çıkmış, binlerce ortağı ve tamamı halka açık sermaye yapısı ile ismine yaraşır bir “İttifak” kapısı olmuştur.

DEĞER ÜRETEN, ZENGİNLİK KAPISIDIR İTTİFAK!

Bir nakkaş titizliğiyle hiç durmadan çalışarak, tüm paydaşlarına daha yüksek sosyal ve iktisadi değer kazandırmayı hedefleyen, zenginlik kapısıdır İttifak.

KÖKLERİNE BAĞLI, YENİLİKLERE AÇIK, DOST KAPISIDIR İTTİFAK!

Geleceğe yeni kapılar açarken, geçmişin değerlerini asla göz ardı etmeyen İttifak Holding, dayanışma ve paylaşımı esas alan bir dostluk kapısıdır.

ALIN TERİ İLE İNŞA EDİLEN, BEREKET KAPISIDIR İTTİFAK!

Alın terinin kıymetini bilen İttifak Holding, 26 yıldır yatırımcıları, pay sahipleri, iş ortakları ve çalışanları için bir bereket kapısı olmuştur.

BASIN BÜLTENLERİ

Selva Anuga Fuarı’nda 26.10.2015

Selva Gıda, 10 – 14 Ekim 2015 tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Anuga Gıda Fuarı’na katıldı. 

Selva Gıda, onlarca ürün çeşidi ve üstün lezzetleriyle dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olarak kabul edilen Anuga’ya katıldı. 8 yıldır Türkiye’nin markalı makarna ihracatında lider durumda olan Selva, 2003 yılından bu yana her yıl katıldığı Anuga Fuarı’nda, bu sene de sektörünün önde gelen ihracat ve ithalat firmalarıyla bir araya geldi.

Geniş ürün yelpazesini fuar katılımcıları ile buluşturan Selva, arka arkaya, 3 sene 3 faklı jüri heyeti tarafından yapılan kör tadım testlerini başarı ile tamamlayarak üst üste 3 defa ‘Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen ve dünyanın ‘Kristal Ödül’ almaya hak kazanan ilk ve tek makarnasını da katılımcıların beğenisine sundu.

Fuarda, gıda sektörüne ilişkin güncel ve geleceğe yönelik gelişmeleri takip ettiklerini belirten Selva Gıda Genel Müdürü Özkan Koyuncu, “33 yıldır gıda sektörünü bir araya getiren bu fuarın uzun vadeli iş ilişkilerinin oluşturulması için önemli bir platform olduğunu düşünüyorum. Selva olarak, biz de uzun yıllardır fuarda yer alıyor ve geniş ürün yelpazemizde bulunan gerçek gıdalarımızı yabancı yatırımcılara tanıtma fırsatı buluyoruz. İhracata önem veren bir firma olarak uluslararası markaları buluşturan fuarlarda yer almaya da özen gösteriyoruz.  Önümüzdeki dönemde de bu tür fuarlara katılımımız devam edecek” dedi.

Anuga Fuarı, 1996 yılından bu yana gıda sektörünün üreticileri ile yatırımcılarını buluşturuyor. Fuar, yeni pazarlar ve yeni müşteriler edinmek isteyen üreticiler için birbirinden iyi olanaklar sağlarken sektöre ilişkin güncel bilgileri de katılımcılarına sunuyor. Fuarda üretici ve yatırımcılar bayilerle de yüz yüze görüşme olanağı buluyor. 98 ülkeden 7 bine yakın katılımcıya hem son teknolojileri tanıtma hem de bilgi alışverişi yapma imkânı sağlayan Anuga, dünyanın en önemli ticari fuarı olma özelliği taşıyor. 

 Bülten ve görselleri indirmek için tıklayınız.