MEMLEKETİMİZİN İNSANI İÇİN, İSTİHDAM KAPISIDIR İTTİFAK!

Çalışanlarını değişimin kapısını aralayacak en değerli kıymeti olarak gören İttifak Holding, memleketimizin insanı için istihdam kapısı olmuştur.

BİRLİK VE BERABERLİK KAPISIDIR İTTİFAK!

İttifak Holding 26 yıl önce küçük birikimlerin bir araya gelerek büyük bir sermayeye dönüşmesi düşüncesiyle ortaya çıkmış, binlerce ortağı ve tamamı halka açık sermaye yapısı ile ismine yaraşır bir “İttifak” kapısı olmuştur.

DEĞER ÜRETEN, ZENGİNLİK KAPISIDIR İTTİFAK!

Bir nakkaş titizliğiyle hiç durmadan çalışarak, tüm paydaşlarına daha yüksek sosyal ve iktisadi değer kazandırmayı hedefleyen, zenginlik kapısıdır İttifak.

KÖKLERİNE BAĞLI, YENİLİKLERE AÇIK, DOST KAPISIDIR İTTİFAK!

Geleceğe yeni kapılar açarken, geçmişin değerlerini asla göz ardı etmeyen İttifak Holding, dayanışma ve paylaşımı esas alan bir dostluk kapısıdır.

ALIN TERİ İLE İNŞA EDİLEN, BEREKET KAPISIDIR İTTİFAK!

Alın terinin kıymetini bilen İttifak Holding, 26 yıldır yatırımcıları, pay sahipleri, iş ortakları ve çalışanları için bir bereket kapısı olmuştur.

BASIN BÜLTENLERİ

Simgeşehir Konutları 2. Bölge Son Etap Cazip Fiyatlarla Satışta 30.09.2015

Seha Yapı tarafından Ankara’nın hızlı büyüyen, yeni çekim merkezi Etimesgut’ta inşa edilen Simgeşehir Konutları'nın son iki bloğunun satışları başladı.

İttifak Holding gücü ve güvencesiyle yıllardır inşaat sektöründe projeler hayata geçiren Seha Yapı, Simgeşehir Konutları’nın 11 bloktan oluşan 2. bölgesinin son iki bloğunu satışa sundu.

Güvenli bir site içerisinde konforlu ve kaliteli bir yaşam standardı sunan ve 3+1 olarak tasarlanan Simgeşehir Konutları’nın 2. bölgesi; ekonomik fiyatları, sağlamlığı ve modern mimarisiyle Etimesgut’un en farklı konut projesi olma özelliğini taşıyor. Proje; yeşil alanları, çocuk oyun alanları ve otoparklarıyla her ayrıntısı düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak dikkat çekiyor.

Seha Yapı Genel Müdürü Tuncay Lamci, Simgeşehir Konutları’ndaki son dairelerin satışı ile ilgili değerlendirmede bulunarak; “Bugüne kadar gelecek nesillerin güvende büyüyebilmesi için yeşil alanı geniş, sosyal imkânları bol olan güvenli projeler yaptık. Anadolu’nun farklı şehirlerinde ve Ankara’da binlerce aileye “mutluluğun anahtarını” teslim ettik. Bu misyonumuzdan ödün vermeyerek, Simgeşehir Konutları’nın son etabını da 1 yıl gibi kısa bir sürede yeni sahipleriyle buluşturmayı planlıyoruz. Simgeşehir’in, kaçırılmayacak fiyat ve ödeme koşulları ile yatırımcılar için de müthiş fırsatlar barındırdığını rahatlıkla söyleyebiliriz. 1. etaptan konut sahibi olan birçok müşterimizin yüzde 70’lere varan oranlarda kazanç elde ettiğini ve bu mutluluklarını bizimle paylaştıklarını gördük. Başta Ankaralılar olmak üzere tüm yatırımcıları Simgeşehir Konutları’na yatırım yapmaya davet ediyorum” dedi.   

 Bülten ve görselleri indirmek için tıklayınız.